Warning: A non-numeric value encountered in /data/maguradonovaly/wp-content/plugins/slider-image/slider.php on line 2185
Bezplatné
parkovisko
Priamo pod
Novou Hoľou
Vlastná
kuchynka
Vhodné
pre rodiny
Turistické
centrum
Akceptujeme
PARK SNOW CARD

Apartmánový dom Magura

Pri ceste z Banskej Bystrice cez Staré Hory nad Motyčkami sa otvára pôsobivý pohľad na Donovaly. Nachádzajú sa v nadmorskej výške 960 metrov medzi pohoriami Veľká Fatra a Starohorské vrchy.

Na konci Donovalov sa po ľavej strane nachádza Apartmánový dom Magura, ktorý je situovaná priamo pri údolnej stanici sedačkovej lanovky na Novú hoľu s apartmánmi o veľkosti 2 až 8 lôžok, ktoré sú vybavené zariadenou kuchynkou a TV. Súčasťou každého apartmánu je kúpeľňa s WC. Niektoré apartmány majú balkón alebo terasu.

Veľké parkovisko sa nachádza priamo pri Apartmánovom dome Magura.

RÝCHLA REZERVÁCIA

DONOVALY – RAJ ZÁŽITKOV

OKOLIE

Donovaly sú vynikajúcou voľbou pre letnú a zimnú turistiku s dvojicou lyžiarskych areálov (Záhradište a Nová hoľa) bežeckými traťami, cyklotrasami a množstvom viac a menej náročných chodníkov do okolitých pohorí.

Veď na horách a na lúkach je vôňa príjemného žitia,
veď v lesoch a na čistinách je vôňa nádherného bytia.

Kde príroda vyžaruje krásu a čistotu,
každý kameň, strom, či zviera majú svoju podstatu.

PARK SNOW

Pripravené sú pre vás vynikajúce lyžiarske podmienky so skvelými traťami na slalom, zjazd, či bežkovanie, alebo čoraz atraktívnejší snowboarding – so službami s najvyšším štandardom. V našom PARKu SNOW Donovaly môžete využiť požičovne lyží, snowboardov, ski-servisov, ako aj lyžiarskych škôl pre začiatočníkov.

Určite nevynecháte príležitosť na vzrušujúce nočné lyžovačky, alebo pohľad na zasnežené pohoria z vtáčej perspektívy počas paraglidingu. Ak milujete snowboard-adrenalín, vyjdú vám v ústrety špičkové terény lákajúce na freeriding, jumpovanie, s množstvom railov a prekážok. A množstvo atrakcií na vás ešte len striehne…

Obľúbené miesto zimného odpočinku a zábavy na lyžiach či snowboarde PARK SNOW Donovaly sa v lete premieňa na adrenalínové centrum zábavy Fun Arénu Donovaly so svojou najväčšou atrakciou – tobogánovou bobovou dráhou, lanovým centrom a lezeckou stenou (najväčšími svojho druhu na Slovensku), bungee trampolínami, 8-stanoviskou trampolínou, detským lanovým centrom a nafukovacím hradom.

Počas letnej turistickej sezóny sa tiež môžete vyviezť na vrchol Novej hole modernou kombinovanou 6-sedačkovou lanovkou s 8-miestnymi kabínami TELEMIX Nová hoľa. Príďte a využite príležitosť pokochať sa prekrásnym výhľadom z Novej hole či blízkeho Zvolena na panorámu Nízkych Tatier a Veľkej Fatry.

Viac o DONOVALOCH

...